Služby

Dovoz nápojů


Dovoz nápojů zdarma - již přes 25 let dodáváme na český trh produkty FOUNTAIN. A nejen je. Zavážíme v pravidelných měsíčních intervalech po celé ČR.  


Servis a údržba


Pravidelný servis a údržba automatů. Především nápojové automaty pro míchané nápoje je nezbytné kontrolovat. S každou návštěvou provádíme základní kontrolu a údržbu.

U některých typů automatů doporučujeme a realizujeme roční servis. Po tuto dobu poskytujeme zákazníkům náhradní automat.


Pronájem automatu


Pronajměte si nápojový automat do Vaší společnosti. Ideální nápojový systém pro zaměstnance nebo zákazníky. Možnost výběru z několika variant - automaty Fountain (krabičkový systém), automaty s míchanými nápoji (základem instantní káva nebo zrnková káva), možnost doplnit o mincovník nebo poskytnout nápoj zdarma jako benefit. Vše záleží na Vás.


Zapůjčení automatu


Krátkodobé zapůjčení automatu na akce zákazníka.
Zapůjčení náhradního automatu zdarma po dobu potřebnou pro provedení servisu či čištění automatu.
Některé typy automatů lze půjčit zdarma, pouze za odběry ingrediencí.


Poradenská činnostPravidelnost návštěv


Pravidelnost návštěv a zásobování v předem dohodnutých termínech.


Hlídání spotřeby


Hlídání spotřeby dle přání zákazníka.


Přizpůsobení se


Přizpůsobení se potřebám zákazníka.

Snažíme se připravit ideální řešení na základě potřeb a požadavků zákazníka. Je několik možností, jak jednoduše mít nápojový automat na pracovišti. Nicméně je potřeba navrhnout a doporučit ideální možné řešení. Bezproblémový chod automatu je pro nás prioritou.